Stříhání s přesahem

Stříhání s přesahem je ENERGETICKÉ LÉČIVÉ STŘÍHÁNÍ.

Během práce dochází k odstříhávání energetických VAZEB – vláken, které člověka brzdí, zastavují a drží tam, kde už nechce být. Každým střihnutím se člověk odpojuje od toho, co už nechce, od starého a neprospěšného. Uvolňuje se tak cesta k tomu, co dotyčný člověk chce, co si přeje, aby do jeho života vstoupilo a přiblížil se více své podstatě a žil v souladu se svou duší.

Vše začíná vědomým ROZHODNUTÍM a ZÁMĚREM ještě před samotným stříháním. Klient si připraví téma (situaci), od kterého chce jít pryč, posunout se dál k tomu, co si přeje mít, kde chce být, jak se chce v životě cítit a přiblížit se tak více k sobě. Příprava může začít už doma, ještě před samotným setkáním.

Celé stříhání je v podstatě energetický rituál, jehož výsledkem je nový svěží střih, jenž ukazuje, že staré je pryč, to chtěné přichází a už je tady.

Nezáleží na tom, v jaké délce se vlasy (vazby) ustřihnou. Můžou to být jen konečky, prostřihy nebo celé délky. Není nutné měnit celý střih od základu. Vše je o tom, jak to člověk cítí, jak velkou změnu právě teď chce. Někdo si přeje jen podpořit, jiný potřebuje větší zásah, větší proměnu. Každá možnost je zcela v pořádku.

Symbolicky lze vidět, jak odstřihnuté vlasy uvolnily prostor tomu novému, co chce člověk přijmout do svého života a které už může přijít, protože místo je vytvořené.

Další částí procesu, jenž podporuje záměr, je samotné mytí vlasů před stříháním s uvolňující masáží. Během masáže se klient naladí na svůj záměr a již propouští co chce, aby odešlo. Při mytí vědomě využívám síly elementu vody, která čistí a odnáší to, co je propouštěno. Už toto je velmi podpůrná část procesu. Po dokončení mytí a masáže nakvantuji kvantovací technikou celý záměr, pro který se dotyčný rozhodl.

Při setkání se celou dobu pohybuji v energetickém poli zákazníka. Z tohoto pole mi přichází (načítám) zprávy a informace pro něj. Jsou to vhledy a vzkazy, které se ukazují při rozhovoru na téma o kterém se bavíme a které klient popisuje. Přichází mi informace, jak se na danou věc, problém, téma podívat z jiného úhlu, jiným způsobem a často se ukáže i jaký krok má dotyčný udělat, aby se život začal ubírat tím směrem, který si přeje. Tyto načtené zprávy můžu zákazníkovi předat (říct), pokud o ně projeví zájem.

Celé setkání je o spolupráci, komunikaci a vzájemné důvěře. Nejsem kouzelník, který dělá zázraky. Nic nedělám za Vás, ale podporuji Váš záměr.

Jsem spolutvůrce, zprostředkovatel, nástroj, který pracuje na energetické úrovni. Jsem často inspirací, jenž nabízí jiný úhel světla a jiný pohled.

Vše je na Vašem rozhodnutí a ochotě chtít vědět, vidět a věřit, že lze na věci nahlížet i jinak. Je to léčivý proces změny, zbavení se starého (střihu) a zhotmění nového (střihu). Toto se promítne často i na všech dalších úrovních a tématech dotyčného, protože vše je v životě provázané. Dochází tak i k podpoře už započatých změn, různých odbloků, pokud člověk chodí třeba někam na terapie.

Během setkání držím celou dobu bezpečný prostor, ve kterém se každý může uvolnit, cítit se dobře a v bezpečí. Po celou dobu máte moji plnou pozornost a péči.

Po skončení celého procesu se dostavuje pocit odlehčení, očištění a značné úlevy. Přichází chuť žít nově a jinak. Klient si odnáší skvělý střih, ve kterém se skvěle cítí. Je to obraz toho, že změna k lepšímu je možná a cesta je již otevřená.