Stříhání s přesahem

Stříhání s přesahem je energetické (léčivé) stříhání.

Nabízím stříhání jako určitou formu RITUÁLU, kdy se člověk vědomě ROZHODNE, že si do procesu stříhání nastaví ZÁMĚR (např. záměr odstřižení se od nějaké životní situace nebo odstřižení jako „očista“ od nánosů myšlenek, informací této doby, které můžou blokovat vnímání sebe sama, svého vnitřního hlasu).

Během práce pak symbolicky dochází k odstříhávání energetických vazeb – vláken, které člověka spojují s tím, co mu neprospívá.

Následně lze vidět, jak odstřihnuté vlasy uvolnily prostor tomu novému, co chce člověk do života přijmout, tomu co už tady celou dobu je přítomno.

Nezáleží na tom, v jaké délce se vlasy ustřihnou. Můžou to být jen konečky, prostřihy nebo celé délky. Není nutné měnit celý střih. Vše je o tom, jak to člověk cítí, jak velkou změnu právě teď potřebuje.

Během setkání se po celou dobu skrze mne tvoří BEZPEČNÝ PROSTOR – energetické pole, ve kterém se každý může uvolnit a cítit se dobře. V tomto prostoru se projevuje a vyvstává vše, co má být zvědoměno – řečeno. Je to prostor sdílení a propojení.

Celé setkání je o vzájemné důvěře, spolupráci a komunikaci.

Po skončení nebo už během stříhání často přichází stav uvolnění, odlehčení, pocit lehkosti bytí a propojení se se svou podstatou.

Na závěr si klient odnáší nový střih, ve kterém se skvěle cítí a mnohdy i svěží pocit „nového začátku“.