Více o mně

Stále se rozvíjím a jdu cestou více hlubšího sebepoznávání. Každým dalším krokem a posunem jsem více svá. Tato cesta mě baví.

Ráda sdílím svá poznání a prožitky s druhými, kteří touží po svých vlastních posunech a poznáních. Nikomu nic nevnucuji, jen pokud je zájem, tak se podělím o to, co cítím a vím.

Už od malička mě přitahoval duchovní svět. Více než 12 let na sobě intenzivně pracuji. Mám za sebou spousty odbloků a ozdravných procesů. Hodně jsem se toho naučila a mnoho uvědomění ke mně přišlo intuitivně. Znám své dary duše, své energetické schopnosti podle dalších principů a typologií. Znám svůj Human design. Aktivovali se mi další dary skrze vedené meditace.

Prošla jsem mnoho seberozvojových kurzů a seminářů. Například: Kvantování srdcem – kvantovací techniky, Čtení z Akášických Záznamů, Aktivace duchovní DNA, Automatická kresba, Základy EFT, Mohendžodáro, Léčivé meditace a další…

S velikou intenzitou mi do života vstoupilo také malování MANDAL. Je to úžasná meditace, při níž se propojuji i s jinými světy, které přinášejí nadhled a často i mnohovrstevný vhled, jenž do mandal proniká. Jsem tvorbou mandal úplně nadšená.


Dnešní dobu vnímám jako nové evoluční období, ve kterém my lidé potřebujeme více rozvinout a používat naši vědomou část, která je součástí naší DNA. Je potřeba propustit z našich životů to staré a nefunkční, to, co už nám neprospívá.

Doslova se od toho odstřihnout a s vděčností, úctou poděkovat za vše poznané a pochopené. Aby mohlo přijít to nové v laskavosti, lehkosti a my se posunuli dál, blíže k sobě samým.

Věřím ve spolupráci, která probíhá ve vzájemném propojení duší a v láskyplné komunikaci. O takovou spolupráci se snažím, když pracuji. Pokud je spolupráce oboustranná, tak úspěch je v podstatě zaručen.

Vzájemnou spoluprací, ochotou naslouchat jeden druhému a respektovat rozdílnost názorů se posunujeme, podporujeme a udržujeme světlo lásky v nás.